• Konkurs „Kartka świąteczna z motywem Orderu Uśmiechu”

• 19.01.2017 19:14

• Nasza szkoła już po raz trzeci wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci ze szkół i placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu pt. „Kartka świąteczna z motywem Orderu Uśmiechu” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Toruniu.
      • W eliminacjach szkolnych do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowało się 9 prac: w kategorii klas I-III: Laury Łaban, Michała Głodzika, Wojtka Jankowicza, Emmy Jończak i Vivienne Murgic. W kategorii klas IV-VI: Aleksandry Sądaj, Zuzanny Lewandowskiej, Gabriela Frasa, Jakuba Kowalskiego.

W konkursie wzięło udział 19 szkół i placówek. Napłynęło 196 prac. I z ogromną przyjemnością informujemy, że jak co roku zdobyliśmy nagrodę. Wyróżnienie specjalne zostało przyznane Vivienne Murgic z klasy IIIa. Serdecznie gratulujemy!!!

Marta Lejman- Trzcińska