• II miejsce w finale zawodów policyjnych!!!

• 14.12.2016 14:46

• Dnia 14 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 14 przy ul. Reja 1-3 we Wrocławiu odbył się XVIII finał turnieju sportowo-edukacyjnego pn.: „Pomagajmy sobie wzajemnie”.  Do finału zakwalifikowanych zostało 16 szkół z powiatu wrocławskiego.
        W składzie naszej reprezentacji byli: Kamil Szewczyk, Daria Chęcińska, Patryk Sowiński, Oliwia Bąba, Adrian Grzesik i Daria Koch.
        Tym razem udało nam sie wywalczyć najlepsze miejsce w historii naszej szkoły pod względem tego konkursu i uzyskaliśmy II miejsce!!!
      • Za wicemistrzostwo uczniowie naszej szkoły otrzymali wspaniałe nagrody - tablety.

Reprezentacji szkoły dziękuję za wspaniałą postawę. Pamiętajcie te zawody wygraliśmy – nie przegraliśmy walki o I miejsce!!!

Klasyfikacja końcowa wkrótce...

Do galerii zdjęć-->