• Życzenie Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

• 06.09.2016 16:18

• Drodzy Uczniowie

• Przed Wami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się przyjaźni oraz zdobywania umiejętności.

Życzę wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, aby szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa. Wierzę, że każdy dzień spędzony w szkole będzie czasem zdobywania wiedzy, przynoszącym nowe doświadczenia i umiejętności, które umożliwią osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji.

Szanowni Rodzice

Wam zaś drodzy Rodzic, życzę, aby osiągnięcia dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy oświaty

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2016/2017 życzę, aby każdy dzień pracy przynosił zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania.

Roman Kowalczyk

Dolnośląski Kurator Oświaty