• Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

• 27.06.2016 00:47
      • "Coś się kończy, coś zaczyna. Pewne chwile mijają bezpowrotnie"

W końcu nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. 24 czerwca 2016 r. uczniowie klasy VI zakończyli swoją edukacyjną przygodę ze Szkołą Podstawową w Mirkowie.
        Zanim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele. Następnie na boisku wielofunkcyjnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Za przygotowanie apelu odpowiedzielne były p. M. Krawczyk i p. L. Ludwiczak-Bugaj. Uczniowie z klasy VI i III zaprezentowali przybyłym gościom skecz pt.: "Dni z życia w szkole", w trakcie którego niektórzy popłakali się ze śmiechu.
        Po części artystycznej dowiedzieliśmy się jak wypadły poszczególne klasy w nauce, którzy uczniowie okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z paskiem oraz "złote sowy".
        Po zakończonej uroczystości uczniowie z klasy VI wraz ze swoim rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

• Do galerii --->

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

L.Ludwiczak-Bugaj i M. Krawczyk