• Wycieczka do Janowic Wielkich

• 09.06.2016 17:44
      • 31 maja 2016 r. odbyła się wycieczka krajoznawczo-turystyczna do Janowic Wielkich, w której wzięła udział klasa I i klasy IV-VI. Wycieczkę poprowadził przewodnik górski Pan Maciej Pisula. Uczniowie przeszli szlakiem do zamku Bolczów, na terenie którego mieli do wykonaia szerego zadań przygotowanych przez naszego przewodnika. Wycieczkę zwieńczyło ognisko, na którym każdy mógł upiec kiełbaskę. Uczestnicy wycieczki wrócili do domu zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach.

Elżbieta Przyklenk, Irmina Fras