• Szlachetna Paczka 2015

• 28.12.2015 13:12
      • Drodzy Darczyńcy „Szlachetnej Paczki”

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze! Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza, kiedy wydają się nierealne. Wyobraźcie sobie, jak poczuli się członkowie rodziny, którzy otrzymali przygotowaną przez Ciebie paczkę. Być może od dawna nie dostali prezentu....
      • Szlachetne, świąteczne paczki dla wybranej przez nas rodziny zostały Jej już przekazane. Wiemy od wolontariuszy, że obdarowanym sprawiły  wiele radości.

Zaangażowanie w ten projekt to była  lekcja empatii, wrażliwości i otwarcia się na potrzeby innych. Wszyscy z nas zaliczyli tę lekcję na szóstkę!

Bardzo serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy włączyli się do akcji za szlachetne serca i okazaną pomoc.

Podziękowanie dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirkowie, oraz pracowników Oddziału Banku Spółdzielczego w Długołęce za udział w akcji od Stowarzyszenia Wiosna.

Barbara Sułek