• Wycieczka do ExploraPark

• 08.04.2016 14:03
      • Chociaż już październik to pogoda była dla nas bardzo łaskawa. Czwartkowy poranek był rześki i słoneczny, z uśmiechami na twarzach i w dobrych humorach uczniowie z klasy IA i IV wyjeżdżali na wycieczkę do Parku Nauki i Techniki w Wałbrzychu. ...
      • Program wycieczki był napięty. Instytut Badań Kompetencji w Wałbrzychu przygotował dla dzieci interaktywne zajęcia edukacyjne tak by uczniom ułatwić zrozumienie świata i pokazać, że nauka i technika są integralną częścią codzienności.

Klasa IA uczestniczyła w lekcji kształtujęcej wyobraźnię przestrzenną - Mozaiki.
        Klasa IV w lekcji Matematyka w przyrodzie.

Po zajęciach uczniowie mieli możliwość poprzez zabawę oraz odpowiednio dobrane interaktywne narzędzia, modele, prototypy i programy multimedialne rozwijać właściwą dla dzieci ciekawość poznawania świata.

Wychowawczyni klasy IA
         Elżbieta Przyklenk