• Zawody Pływackie o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy

• 11.06.2015 21:32
      • Dnia 29 maja 2015 roku odbyła się kolejna edycja Zawodów Pływackich o Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy. Organizatorem była Gmina Trzebnica oraz Trzebnicki Park Wodny "ZDRÓJ".

W zawodach w tym roku wzięli udział uczniowie z 15 Szkół Podstawowych z 7 Gmin: Trzebnicy, Obornik Śląskich, Prusic, Wiszni Małej, Zawoni, Żmigrodu oraz Długołęki.

Zawody rozpoczeły się uroczystą defiladą zawodników o godzinie 9:00, a zakończyły około godziny 13:30.

Reprezentacja naszej szkoły w tym roku zajęła I miejsce i zdobyła Puchar Kocich Gór i Doliny Baryczy. W składzie naszej reprezentacji byli:

• Piotr Marcinkiewicz (zajął III miejsce w pływaniu stylem grzbietowym wśród chłopców, w kategorii klas IV-VI),
        • Jagoda Miedzińska (zajęła I miejsce w pływaniu stylem grzbietowym wśród dziewcząt, w kategorii klas IV-VI),
        • Kamila Boluk (zajęła IV miejsce w pływaniu stylem dowolnym wśród dziewcząt, w kategorii klas IV-VI),
        • Szymon Kotulski (zajął I miejsce w pływaniu stylem grzbietowym wśród chłopców, w kategorii klas I-III oraz II miejsce w pływaniu stylem dowolnym wśród chłopców, w kategorii klas I-III),
        • Paulina Rutkowska (zajęła VI miejsce w pływaniu stylem grzbietowym wśród dziewcząt, w kategorii klas I-III).
        Zawodnikami rezerwowymi w naszej reprezentacji byli Emilia Bioły i Kacper Suwała.

Wszystkim uczniom gratuluję wspaniałej postawy i dziękuję za walkę oraz wysiłek włożony w osiągnięcie sukcesu przez naszą szkołę.

dr M. Krawczyk