• Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców – mamy medal!!!

• 11.06.2015 21:33
      • Dnia 13 maja 2015r. w SP w Kiełczowie odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.
        W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali: Paweł Kaczmarek, Jakub Szuszczyński, Kacper Burzyński, Rafał Kuzioła, Radosław Sznajder, Radosław Kaczor, Adam Bioły, Kacper Ponikowski, Amadeusz Bartoszek, Ignacy Maliga i Jędrzej Maliga.
        Po zaciętych rozgrywkach w grupie (z drużynami ze szkół w: Kiełczowie, Borowej i Siedlcu) reprezentacja naszej szkoły wygrała mecz o III miejsce ze Szkołą Podstawową z Łoziny.
        Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców:
        I miejsce SP z Długołęki,
        II – SP z Kiełczowa,
        III – SP z Mirkowa,
        IV – SP z Łoziny,
        V – SP z Siedlca,
        VI – SP z Brzeziej Łąki,
        VII – SP z Borowej,
        VIII – SP ze Szczodrego.

Zawodnikom z naszej szkoły dziękuję za godne reprezentowanie szkoły podczas mistrzostw.
        Dziękuję!!!
        dr M. Krawczyk