• Rozstrzygnięcie konkursów - Ekologicznie i fantastyczne - w szkole i na wakacjach

• 08.11.2018 00:04
      •
        25 października zostały rozstrzygnięte konkursy, które były organizowane pod hasłem EKOLOGICZNIE I FANTASTYCZNIE  W SZKOLE I NA WAKACJACH w ramach projektu edukacyjnego „Minimalizujemy i ponownie wykorzystujemy". Możemy być dumni, ponieważ w dwóch konkursach nagrodzeni zostali nasi uczniowie - Maja Buczak z kl. IVb i Michał Głodzik z kl.IVa.
      • 25 października 2018r. na sali gimnastycznej  w Szczodrem odbyło się podsumowanie projektu edukacji ekologicznej, który został dofinansowany z wojewódzkiego funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

W ramach projektu odbyły się następujące konkursy:
        1/ Konkurs na projekt graficzny o tematyce ekologicznej „EKOGADŻET”- z naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w nim uczniowie z klas IV-VIII pod kierunkiem nauczyciela plastyki Pani Anny Mańki.
        2/ Konkurs Fotograficzny „Przyrodnicze perełki Gminy Długołęka”.
        3/ Konkurs piosenki ekologicznej.
        Do konkursów przystąpiło 10 szkół z terenu Gminy Długołęka.

Wśród laureatów ogłoszonych konkursów znalazła się nasza uczennica - MAJA  BUCZAK z kl.IVb, która wyśpiewała I miejsce w Konkursie piosenki ekologicznej, a MICHAŁ GŁODZIK - uczeń kl. IVa otrzymał nagrodę w konkursie fotograficznym.
        Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i dziękujemy za zaangażowanie w konkursach.

Irena Kotarska

------------>do galerii