• Przedstawienie "Zaczarowany ołówek"

• 03.10.2017 05:29
      • W czwartek – 28 września przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do  Radia i Telewizji, gdzie Wrocławski Teatr in art. wystawiał  spektakl pt. „Zaczarowany ołówek”.  Baśniowa opowieść o dzielnym Michasiu osadzona nie gdzieś w świecie „za siedmioma górami, siedmioma lasami” i nie „dawno, dawno temu”, lecz rozgrywająca się jakby tuż obok i całkiem niedawno.

• Michał bardzo lubi rysować i ma marzenie: chce zostać w przyszłości wielkim malarzem. Nie jest też łobuzem. Te właśnie cechy zdecydowały o tym, że pewien tajemniczy staruszek podarował mu ołówek. Jak się można domyślić nie jest to zwyczajny ołówek. Od tej pory zaczynają się dziać różne niespotykane zdarzenia. Bajka pokazuje dzieciom, że dzięki odwadze i dobremu sercu można wiele dokonać i stać się bohaterem bez względu na to, ile ma się lat.

Bogumiła Trzęsowska

<--- do galerii zdjęć