• Dzieciaki sadzeniaki

• 13.03.2018 06:15
      • W poniedziałek – 5 marca przedszkolaki udały się na wycieczkę do Leroy Merlin w Mirkowie. Czekało tam na nie wiele niespodzianek . Pierwszą z nich był pokaz multimedialny i rozmowa na temat ekologii. Starsze przedszkolaki z tym tematem są już zaznajomione mogły więc  pochwalić się swoją wiedzą w tym zakresie. Potem Bob Budowniczy oprowadził nas po sklepie. Dzieci  mogły zajrzeć również w takie miejsca, które dostępne są tylko dla pracowników. Na dziale ogrodniczym czekały już przygotowane stanowiska pracy oraz  rośliny. Każde dziecko z zapałem zabrało się do przesadzania swojego kwiatka do kolorowej doniczki, by potem móc go zabrać do domu i dbać o niego.

• Na zakończenie nasze miłe panie przewodniczki przygotowały słodki poczęstunek i wręczyły każdemu dziecku dyplom. Przedszkolaki również wręczyły paniom przygotowane w przedszkolu prace. Dzieci były niezwykle przejęte i starały się zachowywać bardzo grzecznie podczas całej wycieczki. Serdecznie dziękujemy pracownikom Leroy Merlin za tak miłe przyjęcie.

Bogumiła Trzęsowska

<-- do galerii zdjęć