• Order Uśmiechu i Słoneczny Korowód

• 03.10.2017 04:49

• „Światowy Dzień Orderu Uśmiechu”
        Światowy Dzień Orderu Uśmiechu to jedna z najpiękniejszych uroczystości obchodzonych w naszym przedszkolu i szkole. 21 września jak co roku przedszkolaki wzięły udział w obchodach tego święta. Podczas zajęć miały okazję posłuchać o historii powstania tego ważnego święta jak również poznały sylwetki osób, które zostały uhonorowane tym jakże pięknym odznaczeniem.

• Dzieci miały okazje obejrzeć piękne przedstawienie „Mały Książę” wystawione przez uczniów naszej szkoły, a także wzięły udział w „Słonecznym Korowodzie”. Wymachując kolorowymi balonami wszystkie grupy przeszły się ulicami Mirkowa, pozdrawiając mieszkańców zarażały ich uśmiechem i dobrym humorem.

Marta Flis

<--- do galerii zdjęć