• Bal w przedszkolu

• 14.01.2018 12:17
      •  WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Tego dnia  w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

•            W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, które swoim profesjonalnym obiektywem wykonała pani Ewa Wojewoda. Wystrój  sali przedszkolnej ozdobionej kolorowymi balonami i wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu  pana Rafała Lacha, szerszej publiczności znanego jako Pan Gitara, a za którym nasze przedszkolaki wprost przepadają. Pan Rafał zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką, animacjami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez niego. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Po kilku chwilach wypoczynku i zjedzonym poczęstunku  muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, macareny, nieśmiertelnych Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów.

Marta Flis

<--- do galerii zdjęć