• Jesienne spotkanie z muzyką

• 05.11.2016 01:39

• 14 października odbył się, drugi w tym roku, koncert muzyczny w naszym przedszkolu. Był on nieco inny, ponieważ zamiast muzyka  i wybranego instrumentu z p. Tomaszem przybył niecodzienny gość. Gość niezwykły, kolorowy,  a przy tym obdarzony pięknym głosem. Zapewne zastawiacie się kto to taki. ...
      • Była to Pani Jesień wraz z kolorowymi liśćmi, jesiennymi kwiatami, warzywami i owocami oraz oczywiście piosenkami o tematyce jesiennej. Odbył się nawet jesienny pokaz mody w wykonaniu dziewczynek oraz pań pod  kierunkiem Pani Jesieni, która podzieliła sie z „modelkami” swoimi kolorowymi kapeluszami. Chłopcy wspaniale spisali się jako jesienna orkiestra pod batutą p. Tomasza. Przy piosenkach „Jesień idzie przez park”, „Kolory jesieni”, „Liście na wietrze” oraz „Dwa malutkie jeże”  świetnie się bawiliśmy, a czas upłynął bardzo szybko.

Bogumiła Trzęsowska