• Niespodziewana niespodzianka

• 05.06.2017 18:32

• Dzień Dziecka to jedno z najważniejszych świąt dla naszych pociech. To dzień , w którym wszystkie dzieci  bez względu na to ile mają lat czują się wyjątkowo. I tak właśnie wspaniale mogły się poczuć dzieci z gr III, dla których rodzice  zorganizowali świetną niespodziankę.
      • Zaraz po śniadaniu gdy wróciliśmy do sali wiedzieliśmy, że szykuje się coś wyjątkowego…. cała  podłoga pokryta była piłkami plażowymi i balonami. Ale to nie koniec niespodzianek… w sali czekali na nas rodzice Janka ( pani Beata Nowak) oraz Oskara ( pan Grzegorz Szydełko), którzy przygotowali dla dzieci różne wskazówki , które pomogły odkryć  małym tropicielom miejsca kolejnych prezentów.

Dzieciaki z wielkim entuzjazmem podjęły zabawę, z wielkim entuzjazmem odnajdowały kolejne skrytki, rozwiązywały zagadki. Wspólnie stwierdziły, że to „ najlepszy dzień w ich życiu”.

Bardzo dziękuję moim kochanym Rodzicom za cudowną inicjatywę…. naprawdę sprawiliście , że Nasze Dzieci poczuły się wyjątkowo.

Marta Flis