• Wyniki przedszkolnego konkursu ekologicznego pt. "Eko - Twór"

• 28.04.2017 15:01

• W środę 26 kwietnia zostały ogłoszone wyniki konkursu ekologicznego pt. "Eko - Twór".

Na szczególne  wyróżnienie zasługuje praca Ignacego Radzika-  śmigłowiec wykonany ze starej plastikowej butelki , drucików, sprężynek, patyczków od lodów, tektury; wyposażony w mechanizm wprawiający w ruch śmigła i zapalający maleńkie światełka. Ta praca  to  dowód na to, iż naprawdę  z niczego można stworzyć Wielkie Coś!

• Ciekawą pracę wykonał Szymon Młynarczyk - świnka - skarbonka wykonana ze starych gazet usztywnionych klejem, mogąca pomieścić dość sporą ilość pieniędzy (z pewnością wystarczy na wakacyjny wyjazd).

Na uwagę zasługuje również praca Ani Radzik, która wykonała eleganckie szklanki do napojów -mogą one posłużyć jako piękna i praktyczna ozdoba piknikowego stołu - w sam raz na majówkę!

Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom za uczestnictwo w konkursie! Gratulujemy wszystkim pomysłów, kreatywności i niezwykłej fantazji.

Ewa Wojewoda