• Spotkanie z muzyką – klarnet

• 06.02.2017 13:23

• Lutowe Spotkanie z Muzyką zapoznało Nas z instrumentem dętym jakim jest –klarnet. Dzięki Pani Alince i Panu Markowi mięliśmy okazję usłyszeć kilka utworów na ten jakże dźwięczny instrument, m. in.  „ Błękitną rapsodiꔄ Polkę śmieszkę”, „Polkę dziadka”, do której zatańczyły nasze dzieci.
      • Nie zabrakło również muzycznych zagadek , ani układów choreograficznych w wykonaniu dzieci.  Pani Alinka odśpiewała również „ Hymn do kaszy” , aby przekonać nasze przedszkolaki do zajadania tego zdrowego przysmaku. A na koniec z okazji zbliżających się Walentynek mieliśmy okazję poprzytulać się do siebie przy pięknych dźwiękach „ Tańca przytulańca”.

Marta Flis