• Goście w grupie II "Jasełka"

• 06.02.2017 12:59

• 23 stycznia do przedszkola licznie przybyli goście – rodzice i dziadkowie dzieci z grupy II.    Przedszkolaki już od kilku tygodni przygotowywały niespodziankę dla swoich bliskich – przedstawienie. Dzieci pilnie uczyły się ról, ćwiczyły śpiewanie kolęd i pastorałek. Mimo, że czasami bywały już zmęczone tymi ćwiczeniami, to jednak potrzeba sprawienia radości swoim najbliższym pomagała im w pokonaniu wszelkich trudności.
      • Rodzice również mieli swój udział w tych przygotowaniach – pilnie ćwiczyli z dziećmi, a także zatroszczyli się o to, aby ich pociechy miały piękne stroje, stosowne do granych przez nie ról. Ponieważ uroczystość zbiegła się w czasie z Dniem Babci i Dziadka, dzieci przygotowały również  najserdeczniejsze życzenia dla seniorów rodu oraz drobne upominki, a także zaprezentowały taniec – polkę, do której zaprosiły dziadków i babcie. Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania. Rodzice i dziadkowie mogli zobaczyć swoje pociechy w innej roli.  Przedszkolakom towarzyszyły ogromne emocje – przede wszystkim radość.

Bogumiła Trzęsowska