• „KSIĘGA DŻUNGLI”

• 19.12.2016 14:24

• 12 grudnia wszystkie grupy przedszkolne pojechały do Oleśnicy . Celem wycieczki okazał się Miejski Ośrodek Kultury i Sportu,  w którym to teatr „Panteatr” przygotował przedstawienie na podstawie powieści  Rudyarda Kiplinga "Księga Dżungli"...
      • To ponadczasowa opowieść o odwadze, przyjaźni i pokonywaniu własnych słabości, z interesującą scenografią – tytułowa dżungla wykreowana jest przy pomocy olbrzymich form, masek i nietuzinkowych kostiumów. Korowód egzotycznych postaci - tapiry, słonie, małpy, szakale, pantery... Leśne gonitwy, akrobacje, tańce i nieoczekiwane zwroty akcji - a wszystko w rytm żywiołowej muzyki!  Taki spektakl nie mógł Nam się nie spodobać.

Marta Flis