• Wizyta Mikołaja

• 12.12.2016 22:26

• We wtorek 6 grudnia przedszkolaki odwiedził Mikołaj. Na tego gościa dzieci czekały z niecierpliwością ale również z pewną dozą niepewności – przyjdzie czy nie przyjdzie w tym roku?  Z tą grzecznością różnie bywało wink
      • Już dzień wcześniej we wszystkich grupach dzieci wspólnie ubrały choinki, przygotowały ozdoby, wykonały portrety Mikołaja, uczyły się piosenek, którymi powitają tak dostojnego gościa, odliczały kolejne dni do 6 grudnia.

Wreszcie upragniony moment nadszedł – najpierw rozległ się delikatny dźwięk dzwonka, który stawał się coraz wyraźniejszy, aż wreszcie zawitał i sam Mikołaj. Dzieci starały się być bardzo grzeczne, były też nieco stremowane, ale dzielnie odpowiadały na pytania i podchodziły po prezenty. Emocji towarzyszących tej wizycie było chyba tyle, ile samych prezentów, a może i więcej.

Teraz czekamy na święta Boże Narodzenia, może i przy tej okazji jakiś prezent pojawi się pod choinką?

Bogumiła Trzęsowska

Do galerii zdjęć --> GRUPA I