• Przedszkolaki podczas Dnia Życzliwości

• 21.11.2016 17:30

• Dnia 21.11.2016r. przedszkolaki, jak co roku, uczestniczyły w obchodach Dnia Życzliwości. Z tej okazji zostały zaproszone na wzruszające przedstawienie przygotowane przez uczniów z klasy VI, po zakończeniu którego mogły wykonać pamiątkowe zdjęcie z Królem i Królową Życzliwości oraz z całym zastępem służby królewskiej. W tym roku do zaszczytnego grona Klubu Ludzi Życzliwych została przyjęta pani Marta Flis. ...
      • Po obiedzie przedszkolaki udały się na spacer ulicami Mirkowa i dzieliły się z mieszkańcami  panującym wśród nich  nastrojem radości i ogólnej życzliwości. Każda napotkana osoba otrzymała karteczkę z sentencją wraz ze szczerym, dziecięcym uśmiechem. Obdarowane  zostały panie, pracujące w urzędzie pocztowym. Kilka karteczek dzieci wrzuciły do skrzynek pocztowych, więc jeśli ktoś z Państwa znajdzie w skrzynce pocztowej tajemniczy list niech uśmiechnie się i obdarzy uśmiechem swoich bliskich.

Dzielmy się życzliwością na co dzień, przez cały rok, każdego dnia!!!

Ewa Wojewoda