• I ETAP Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wesołe wierszyki"

• 05.05.2015 11:03
      • Na przełomie kwietnia i maja, odbył się I etap Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wesołe Wierszyki". W poszczególnych grupach miały miejsce eliminacje, podczas których troje laureatów z każdej grupy przeszło do następnego etapu. Poniżej przedsawiamy wyniki.

Konkurs recytatorski w grupie I „Chatka Puchatka”
        30 kwietnia odbył się konkurs recytatorski w grupie I, do którego zgłosiło się 8 uczestników: Diana L., Marta N., Zosia N., Ania W., Damian M., Wojtuś S., Ania H., Eliza M. Wyróżnienia i prawo udziału w II Etapie Konkursu, otrzymali:

Ania H.
        Eliza M.
        Zosia N.
        Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i czekoladę. Dzieci przepięknie recytowały wybrane przez siebie wierszyki, fantastycznie wcielając się w swoje role. Naszym Małym Aktorom serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za poświęcony czas i rzetelne przygotowanie.

Barbara Porębska

Konkurs recytatorski w grupie II
        5 maja odbył się konkurs recytatorski w grupie II, do którego zgłosiło się 6 uczestników: Natalia L., Michał H., Amelia P., Amelia M., Szymon K., Julia S. Dzieci z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, recytowały wybrane przez siebie wierszyki. Występy wzbudzały wiele emocji wśród uczestników oraz widowni, wśród której znaleźli się również Rodzice. Dziękujemy za przybycie oraz gromkie oklaski. Pozostałym Rodzicom dziękujemy za przygotowanie swoich pociech. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody, a jury w składzie Pani Bogusia, Pani Agatka oraz Pani Ania, wyłoniło trzy osoby, które otrzymały wyróżnienie oraz możliwość udziału w kolejnym etapie konkursu:

Natalia L.
        Michał H.
        Amelia P.

Gratulujemy i trzymamy kciuki :)

Bogumiła Trzęsowska

Konkurs recytatorski w grupie III
        29 kwietnia odbył się konkurs recytatorski w grupie III, do którego zgłosiło się 12 uczestników: Nina P., Aleksandra i Mikołaj W., Mateusz L., Jan S., Natalia B., Mikołaj M., Paweł P., Maja B., Kornelia Ć., Ewelina T., Maja Ś. Dzieci recytowały wybrane przez siebie wiersze, korzystając z rekwizytów i charakteryzacji. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami. Wyróżnienia w konkursie zdobyli:

Ewelina T.
        Maja B.
        Paweł P.
        Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

Elzbieta Przyklenk