• Spotkanie z muzyką w przedszkolu  „Nadchodzi wiosna”
      • Spotkanie z muzyką w przedszkolu „Nadchodzi wiosna”

• 04.03.2015 22:35
      • Nasz kolejny  koncert, który odbył się 4 marca 2015r, był w tonacji zielonej. Razem z panią Aliną i panem Maćkiem śpiewaliśmy piosenki o wiośnie i tańczyliśmy w ich rytm. Panią Wiosenką była Ewelinka , a Natalia i Nikola  nadawały tempo razem z „Rokendrolową wiosną”, która pobudziła do życia wszystkie śpiochy i marudy.

Na ludową nutę tańczyliśmy przy  „Zakochanej wiośnie”. Kolorowy, wesoły korowód tańczył w rytm piosenki „Maszeruje wiosna”, a wraz z nim pląsały wszystkie przedszkolaki. Chłopcy z małą Anią wzięli udział w inscenizacji utworu  pt. „ 10 baranków”, a na zakończenie wszyscy bawiliśmy się przy piosence „Hej wiosno, hej”.

Tak jak na wiosnę przystało był to bardzo rozśpiewany i radosny koncert. Teraz czekamy tylko na nadejście tej kalendarzowej wiosenki i ciepło, które wraz z nią zawita.
        Bogumiła Trzęsowska