• BAL KARNAWAŁOWY w przedszkolu

• 05.02.2015 17:50
      • „Bal nad bale”

5 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. W zabawie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne .

Proszę wyobrazić sobie pięknie przystrojoną salę, kolorowe balony, zwisające z sufitu różnobarwne serpentyny. A  w tej bajkowej scenerii niemal wszyscy bohaterowie dziecięcych baśni i  filmów. W tym roku odwiedziły nas piękne księżniczki, tajemnicze wróżki, rycerze, piraci, a nawet dzikie zwierzęta.

Animatorzy zabawy przez 120 minut zabawiali nas swoją muzyką, uczyli kroków tanecznych. Wszyscy ruszyli w taneczne pląsy. Zabawy i śmiechu było co nie miara. Gdy roztańczeni przebierańcy opadli trochę z sił, wraz ze swoimi Paniami udali się na pyszny poczęstunek do swoich sal.

Po zjedzeniu przekąsek przygotowanych na tę okazję i wypiciu pożywnych soków owocowych, dzieci  z powrotem wróciły na balową salę, by oddać się karnawałowemu szaleństwu.

Był to dzień obfitujący w wiele wrażeń, aż chciałoby się zaśpiewać :
        Niech żyje bal…”

Marta Flis