• Warsztaty dla rodziców - Akademia Zdrowego Przedszkolaka

• 08.12.2014 10:57
      • 5 grudnia dzieci z grupy II zaprosiły swoich rodziców na warsztaty związane z Akademią Zdrowego Przedszkolaka.  Dzieci w grupach układały  piętra Piramidy Żywienia, opowiadały których produktów i z jakiego piętra należy jeść najwięcej, a których najmniej.  Przedszkolaki pięknie zadeklamowały poznane  podczas zajęć wierszyki „ Akademia Zdrowego Przedszkolaka”, „Surówka”. Rodzice mieli niecodzienną okazję zobaczyć jak pracują ich pociechy, jak zachowują się wśród rówieśników, czy bawią.

Po krótkich zajęciach rodzice wraz ze swoimi pociechami przygotowali pyszne i co najważniejsze -zdrowe przekąski. Były kolorowe kanapki z chlebka upieczonego poprzedniego dnia, świeżo wyciskane soki z cytrusów oraz owocowe jeżyki. Wspólna praca, a później degustowanie przygotowanych przekąsek przyniosły nam wiele radości .

To było bardzo OWOCne spotkanie
        Marta Flis