• LIST PANI DYREKTOR EDYTY PODYMY

• 24.06.2018 07:19
        • Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele –  bardzo często na rozpoczęciu roku szkolnego powtarzałam „Nowy rok szkolny to nowy rozdział w księdze Waszego i mojego życia. Rozdział jedyny i niepowtarzalny. Raz napisany – nie da się zmienić”, składając deklarację, że dołożę wszelkich starań, byście powracali do jego lektury z przyjemnością i ze wzruszeniem.

Właśnie kończy się 17 rozdział, tyle lat byłam dyrektorem i cały ten czas bardzo się starałam… Przejmowałam szkołę w 2001r., z drewnianymi, spróchniałymi oknami, z przeciekającym dachem, z cegłą klinkierową na podłodze w toaletach i w kuchni, z wytartym parkietem w salach lekcyjnych i salce gimnastycznej, z piaszczystym boiskiem, dziurawymi chodnikami, uszczerbionymi schodami.

Dzisiaj budynek wygląda zdecydowanie inaczej, a prawdziwy rozkwit dopiero przed nami….

Jedyne co się nie zmieniło, to atmosfera panująca w szkole, ciągle fajni uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy.

• II m-ce w etapie powiatowym  konkursu” Przyroda wokół nas" 5 klas

• 18.06.2018 09:13
        • W dniu 17 maja 2018r  odbył się  finał konkursu pn.” Przyroda wokół nas” organizowany przez Powiat wrocławski i Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych na terenie  wrocławskiego  ZOO, w sali wykładowej AFRYKARIUM.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas V szkół podstawowych z terenu powiatu wrocławskiego. Finałowa dziesiątka szkół, reprezentowana przez zespoły- laureatów etapu szkolnego została wyłoniona  spośród 30 zgłoszonych szkół i 1254 uczniów.

Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie klasy V:

1.Ala Urbaniak

2. Oliwia Masternak