• Przedszkolaki w Leroy Merlin

• 12.12.2018 21:22
      • W poniedziałek 10 grudnia przedszkolaki wybrały się do GIGAmarketu w Mirkowie, a celem wycieczki był udział w warsztatach edukacyjnych oraz zwiedzanie sklepu. Tematem warsztatów była ekologia – niezwykle ważna i aktualna dla każdego sprawa.

• Dla przedszkolaków jest to zagadnienie dobrze znane i posiadają one już dość dużą wiedzę w tej dziedzinie. Jednakże wiadomości  na temat przyrody oraz jej ochrony nigdy za wiele, a tym bardziej, że  taka niecodzienna forma zajęć bardzo podobała się dzieciom i stanowiła miłą odmianę. Dzieciaki mogły również samodzielnie przesadzić roślinę doniczkową, którą zabrały ze sobą do domu. Każdy z uczestników otrzymał także  dyplom. Nasze przedszkolaki były grzeczne i zostały pochwalone przez pracowników sklepu, którzy się nami opiekowali. Dziękujemy Leroy Merlin oraz jego pracownikom za miłe przyjęcie oraz poczęstunek.

Bogumiła Trzęsowska

<----do galerii zdjęć